Wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami?

To czas by podziękować drugiej osobie za wszystkie chwile radości, wsparcia, momentami złości. Przecież ślub to nie tylko piękna sukienka, garnitur, czy dekoracje. To przede wszystkim emocje i słowa, ukazujące łączącą Was magię i uczucie. Was oraz bliskich Wam osób. To moment refleksji, wdzięczności, za wszystko co sprawiło, że ten dzień nastał/nastąpił. Chcesz powiedzieć drugiej połówce, ile dla Ciebie znaczy? Choć w głowie masz tysiąc myśli, to przelanie ich na papier graniczy z cudem? Sceny wzruszeń podczas weselny przemów to nie tylko amerykańskie komedie romantyczne. Dzień przypieczętowania łączącego Was uczucia powinien być ubrany w piękne słowa. Stworzone z myślą o Was. 

Chcesz by przysięga, była napisana od Ciebie dla drugiej połówki? Marzy Ci się usłyszenie Waszej historii widzianej jedną, Waszą wspólną perspektywą? 

Dobrze trafiłeś! To właśnie z nami stworzysz swoją piękną historię na ślub, podziękowania dla rodziców czy co tylko przyjdzie Ci do głowy. Skontaktuj się z nami, opowiedz swoją historię, a my przelejemy ją na papier.Będzie tak jak chcesz, z naszą pomocą!

A możę większa sprawa? Zajmujemy się marketingiem, social mediami, strategią marki, tworzeniem całej komunikacji i wizerunku marki. – pukpuk@pukpuk.site

Zapraszamy!

Ania i Dawid